Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!! - Page 4 Empty Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

20th Listopad 2018, 21:20
Message reputation : 100% (1 vote)


Kolejny ciekawy film na temat pana Zięby.

Szczerze. Widać, że szatańskie siły kontrolują nawet ruch zdrowotny. W tym filmie pokazane jest jak pan Zięba pokazuje znak rogów (moim zdaniem nie jest to przypadek, ale typowy znak dla masonów). Takich poszlak i dowodów na to, że Zięba jest kontrolowaną opozycją w tym filmie podano wiele.

Ktoś zapyta dlaczego szatan i upadli promują naturalne metody zdrowotne???

Z prostej przyczyny, zbliża się czas wielkiego zwiedzenia. I tutaj w wojnie propagandowej z Bogiem, Bestia i druga fala satanistów którzy jej służą, muszą wypromować się oraz dać ludziom skuteczne lekarstwa a całą winę zwalić na kozły ofiarne czyli przemysł farmaceutyczny.    

Zresztą diabeł działa w myśl zasady:" jeśli nie możesz kogoś pokonać to się do niego przyłącz" i tak jak nie można pokonać ludzi którzy znają prawdę o zdrowiu i stosują naturalne metody to podaje się im agenta. Sam Isus mówił:


Mat 7 napisał:(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, a wewnątrz są wilkami drapieżnymi!
(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.


Jakie są owoce uczynki Zięby???

1. Na swoim kanale zablokował możliwość komentowania jego filmów. To jest dziwne, ponieważ ludzie zwykle nie oglądają filmów których nie mogą skomentować. 

2. Zięba grozi Eterowi sądem, co jest dziwne. Eter ma tylko 12 tysięcy subskrypcji i normalnie Zięba powinien go zignorować. Tymczasem  grozi on w komentarzu sądem co mi przypomina te słowa:


Mat 10 napisał:(16) Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie więc roztropni jak węże i niewinni jak gołębice.
(17) I strzeżcie się ludzi, albowiem będą was wydawać sądom i biczować w swoich synagogach.


Czyli Zięba lubi swoich krytyków wydawać sądom.

3. Zięba ma współpracownika - co podaje film - który zarabiał na nabijaniu ludzi w butelkę. Ponadto Zięba promuje suplementy których cena jest zawyżona kilkunastokrotnie. 

4. Zięba jest promowany w szatańskich mass mediach. Ponieważ ludzi z ulicy nie pokazują w TV bez odpowiedniej akredytacji. Tak w TV i radiu pokazują przede wszystkim agentów. 

5. Zięba pokazuje symbole masońskie. Co widać. 

6. Generalnie ten człowiek nie ma problemu do tego aby swobodnie wjeżdżać do USA. A pamiętajmy Polacy do USA muszą ubiegać się o wizy.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7514
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!! - Page 4 Empty Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

20th Listopad 2018, 23:52
Co mnie zadziwiło od kilku dni, kiedy odkryłem, ze NAJPRAWDOPODOBNIEJ nie ma ustawy o obowiązkowych szczepieniach, dlaczego pan Zięba o tym Polaków nie poinformował?

Albo dlaczego nikt nie sprostował tej informacji?

Nie miałem za wiele czasu na zajęcie się tymi szczepionkami, ale w tym wszystkim jest kolejny szwindel.

Tylu pisze o szkodliwości szczepionek, ale nikt nie wspomina o tym, że NAJPRAWDOPODOBNIEJ owe szczepienia nie są obowiązkowe i to chyba na całym świecie.

W Australii także nie są obowiązkowe ale są inne konsekwencje, raczej dotkliwe. Niemniej ludzie nie wiedzą, że można się przed tym skutecznie bronić.

A to oznacza, że tak zwana opozycja w stosunku do rządów globalistycznych to czysta farsa pseudo agentów drugiej fali świeższych satanistów.

Co prawda nie wszystko co piszę jest 100% prawdą i Prawda biblijna jest nadal odkrywana, ale takie otwarte przyznanie i stwierdzenia, jakie często stosuję, że źródła nie są zbyt pewne
także świadczą o mnie i innych, że chcemy mówić czystą prawdę, ale zniekształcenia Biblii, fałsz w media main stream oraz w tzw. alternatywnych powoduje, że czasami wpadamy w kłamliwe pułapki szatańskie.

Ale... u nas jest lepiej niż u innych! bounce bounce bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!! - Page 4 Empty Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

15th Styczeń 2019, 08:51
Na temat Zięby zmieniłem zdanie i dużo mi pomógł ten film od Eter TV ...

Tak ostatnio pisałem w mailu do znajomej:

Irek napisał:Wracając do Zieby ... wszystko dokładnie przeanalizowałem ...
zauważyłaś że Zieba nic a nic nie mówi o robalach??
ja kilka miesięcy temu od znajomego sprzedawcy w sklepie z suplementami usłyszałem że Visanto używa opiłków żelaza w otocze wit. D3 ... teraz patrze że i w vit. k2 jest czarny tlenek żelaza (E172 barwnik), czerwony tlenek żelaza ( E172 barwnik)  ... przypadek że niby leczy ale tak naprawdę dokarmia grzyb candide!? i inne?.
Gościu z roktemu zrezygnował z wykładów dla zwykłych ludzi i tylko dla lekarzy zaczął robi po co? ... aby propagować swoje visanto, kasy już miał i tak jak eter tv pisze kulił sobie posiadłość w USA i tam siedzi.
Co wicej mnie najbardziej wkurwiło to że na poczatku tłumaczył że marża jest minimalna i nie ma upustów, ja sam dzwoniłem do visanto i mi jakaś kobieta wciskała ten sam kit że marża jest minimalna i nie ma upustów tak jak mówipan Zieba ... a ja naprawde zamawiałem po kilka set złotych paczki. W odróżnieniu u dr Clark i sanbios dostaje upusty (sanbios nawet darmowe całe opakowania daje lub próbki małe innych produktów).

I teraz patrz Skoczylas opisuje że wit. C oczyszcza w pakiecie, tworzy pakiety:
ołów-rteć-arsen-kadm-nikiel-beryl-wapń-miedz-magnez-cynk
które wydalamy kałem i moczem.
A co Zieba robi? mówi o suplementowaniu sie wapniem, miedzią, magnezem i cynkiem? I tym samym mieć tanią metode oczyszczania sie ..
słyszałem tylko że odchodzi od wit. c w leczeniu raka etc.
i proponuje HMD:
https://ukryteterapie.pl/kolekcja/frontpage/hmd-zestaw-detox
chrollella i inne tanie skąłdniki zapewne nie wicej jak 100 zł sprzedaje za 450!

Może to tylko przypadek, ludzie w Visanto goniący za zyskiem? Co najmniej Zieba straci kontrole nad tym co robi.
Wybacz za pisownie ale nie wchodzi mi eł ... nie mam czasu poprawiać.


Dodam że kiedyś kilka lat temu wciskałem kilogramami wit. c i to doprowadziło u mnie do stanu pod osteoporozo-wego ...




_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Sponsored content

prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!! - Page 4 Empty Re: prof. Jerzy Zięba - WAŻNE DLA ZDROWIA!!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach