Naukowy kreacjonizm

+12
Milosc
Liksar
zipek
Henry Kubik
Marysia87
Obserwator
Olo
polskapaw
Kasia
Bushi
Rafal81
Skiper
16 posters
Go down
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Naukowy kreacjonizm

22nd Kwiecień 2015, 22:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Witam,

jakiś czas temu obejżałem wszystkie wykłady z rozszerzonego kursu CSE (Creation Science Evangelism). Pomimo iż jest tego ze 30 godzin, słucha się jednym tchem. Zrobiły na mnie wielkie wrażenie, ponieważ jest poruszonych mutlum ciekawych kwestii biblijnych i są one ciekawie i prosto wytłumaczone (np jak wyobrazić sobie to, że Bóg jest w przeszłośći, przyszłości i teraźniejszości jednocześnie). Niestety wykłady te są tylko po angielsku, więc zapewne nie wszyscy decydują się na oglądnięcie nawet jak już znajdą te nagrania w czeluściach internetu. Z tego powodu postanowiłem spróbować swoich sił w tłumaczeniu, na razie mam gotowy pierwszy wykład i część drugiego. Mam problem z polskimi znakami, ale postaram się go wyeliminować (ma ktoś doświadczenie z wrzucaniem napisów z pliku z dysku do youtube?).
Jeśli to obejżycie, dajcie proszę znać co  myślicie, czy widzicie w tym sens abym tłumaczył kolejne części?
miłego oglądania.
Rafal81
Rafal81
Liczba postów : 72
Join date : 14/04/2015
Age : 42
Skąd : już z Nieba :) nie należę JUŻ do tego upadłego świata
http://www.panjezusjedynadroga.pl

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

23rd Kwiecień 2015, 01:07
Super tłumaczenie lecz nie wiem jak innym ale u mnie polskie znaki "ą" "ś" nie wyświetlają się a w zamian jakieś dziwne znaki. Nie wiem czy czcionka zła czy coś innego.
bravo za chęci i robotę ofkoz Wink
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

23rd Kwiecień 2015, 11:05
No właśnie nie wiem jak ten problem jeszcze rozwiązać, plik tekstowy z tłumaczenia ma wszystkie polskie znaki ale po wrzuceniu tłumaczenia na youtube niektóre znich znikają i są zamiast nich "krzaczki". Mam nadzieję, że nie przeszkadza to zbytnio w czytaniu.
Czyli mam rozumieć, że na kolejne "odcinki" też jest popyt tak? jeśli tak to zabiorę się za dalsze tłumaczenia.
Sprawdziłem wczoraj i jest tego dokładnie 5 kursów po 10 wykładów co daje w sumie 50 detalicznych wykładów. Kursy:

CSE 101
01 - Wstęp, po co uczyć naukowego kreacjonizmu?
02 - Dlaczego szatan nas nienawidzi?
03 - Uzupełnienie poprzednich zajęć
04 - Wiek Zemi
05 - Jak stara jest Ziemia?
06 - Ziemia, zawsze jest więcej tematów
07 - Dowody, Ziemia nie ma miliardów lat
08 - Teoria płaszcza wodnego
09 - dalsza część zajęć 08
10 - Czasy przed potopem

CSE 102
01 - Jaskiniowiec
02 - Insekty
03 - Dinozaury, jak pasują do Biblii
04 - Arka Noego
05 - Czy w Biblii jest wzmianka o dinozaurach
06 - Dinozaury, które wciąż żyją
07 - Kłamstwa w podręcznikach
08 - Darwin
09 - Przetrwanie najsilniejszych czy mających szczęście
10 - Hitler i ewolucja

CSE 103
01 - Wyjaśnienie do kłamst w podręcznikach
02 - Kłamstwa w podręcznikach
03 - Co zrobić z kłamstwami w podręcznikach
04 - Szatan i jego religia niszcząca ludzkość
05 - Długa woja przeciwko Bogu
06 - Podatek dochodowy
07 - Kto kotroluje pieniądze
08 - Dlaczego ewolicja jest fundamentalną filozofią nazizmu
09 - Szatan i Nowy Porządek Świata
10 - Teoria Hovinda

CSE 104
01 - Co z epoką lodowcową
02 - Epoka lodowcowa, Kent Hovind przedstawia swoją teorię
03 - Skamieniałości epoki lodowcowej
04 - Biblijny potop i jego skutki
05 - Biblijny potop i czasy Noego
06 - Pytania i odpowiedzi
07 - Dlaczego Bóg posłużył się właśnie potopem
08 - Pytania i odpowiedzi 2
09 - Księga Rodzaju
10 - Co z kodem Biblii i UFO

CSE 201
01 - Wstęp, dlaczego naukowy kreacjonizm
02 - Kłamstwo węża, że wszyscy możemy być jak Bóg
03 - Prawo termodynamiki
04 - Problemy w szkołach publicznych
05 - Światopogląd większości Amerykanów
06 - Naukowy sposób wykazania, że wszechświat nie ma miliardów lat
07 - Czy Biblia pasuje do ewolucji
08 - Kolumna geologiczna
09 - Jakie istnieją dowody na młodą Ziemię
10 - Kiedy szatan spadł z nieba
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

23rd Kwiecień 2015, 11:36
jest to dobry pomysł i trzymam za ciebie kciuki Skiper
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

23rd Kwiecień 2015, 11:57
Oglądałam wczoraj i mimo ze nie udało mi sie dokończyć na zbyt póżną porę to wykład ten bardzo mnie zainteresował .

Jest inny od pozostałych ,nie zanudza ,jest w nim trochę humoru i w bardzo prosty w przekazie .
Oglada sie go "jednym " tchem .

Czekam na pozostałe części by przekazać dalej .
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

23rd Kwiecień 2015, 15:57
tu jest polska strona z 9 przetłumaczonymi filmami tego pana - dr. Dino (Kent Hovind)
http://www.drdino.pl/Multimedia.html
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

23rd Kwiecień 2015, 16:12
Aby zrozumieć, dlaczego tak mocno broni się teorii ewolucji, musimy skoncentrować się na historycznych okolicznościach ukrytych za kulisami tej teorii.
Próżnię powstałą przez osłabienie lub eliminację wierzeń religijnych wypełniły ideologie tworzone przez tę samą klasę społeczną. Pierwszą ideologią był liberalizm. Po liberalizmie nastąpił socjalizm, który rozwinął się jako reakcja na liberalizm. Później przyszedł faszyzm z wtrętami rasistowskimi.

Pomimo tego, że były to przeciwne ideologie, wszystkie one były produktami ubocznymi nowego świeckiego systemu i stały na tym samym antyreligijnym gruncie. Żadna z nich nie mówiła o odpowiedzialności człowieka wobec swego Stwórcy i obowiązku organizowania życia według Jego reguł. Przeciwnie, zasady powiązane z religią były dla nich przeszkodą. Prawda, że "człowiek został stworzony", nie służyła ich celom.



Ideologiczne znaczenie ewolucjonizmu powoduje, że jest z wielkim zapałem popierany przez media, które wierzą, że znaczenie to jest ważne. Z drugiej strony ewolucjoniści korzystają z przewagi, danej im przez program "prania mózgów" przez media. Wielu wierzy w ewolucjonizm tak bezwarunkowo, że nawet nie przychodzi im do głowy pytać "jak" i "dlaczego", gdy czytają teksty ewolucjonistyczne. Oto dlaczego ewolucjonistyczne kłamstwa są tak przekonujące, gdy ubierze się je w udekorowane opakowanie.

Większość książek ewolucjonistycznych nie mówi, jak to się stało. Nawet w najbardziej "naukowych" źródłach absurdalność tego stwierdzenia przykrywana jest zdaniami w rodzaju "nastąpiło wyjście z wody na ląd".

Ale jak to "wyjście" mogło nastąpić? Wiemy, że ryby nie mogą żyć więcej niż parę minut bez wody. Jeśli założymy, że zdarzyła się jakaś susza i ryby musiały poruszać się ku lądowi, co zdarzyłoby się z nimi? Odpowiedź jest oczywista. Wszystkie ryby wychodzące z wody musiałyby jedna po drugiej zginąć w ciągu kilku minut. Zdarzyłoby się to nawet tysiące lat temu. Ryby wymarłyby jedna po drugiej. Nie można mówić, że "być może niektóre z tych ryb pod koniec czwartego miliona lat zdobyły płuca w chwili, gdy miały zginąć", ponieważ jest to kompletnie bez sensu.

Ale właśnie to ewolucjoniści twierdzą. "Wyjście z wody na ląd", "przejście z ziemi w powietrze" i wiele innych rzekomych skoków jest wyjaśnianych tym nierozsądnym wyjaśnieniem. Ewolucjoniści uznają, że lepiej będzie dla nich, gdy nie będą ruszać sprawy kształtowania się bardzo złożonych organów jak oko czy ucho.

"Formy przejściowe", jakich ewolucjoniści używają do udowodnienia tych wyimaginowanych przekształceń, są dobrymi przykładami oszustw i wypaczeń. Na przykład rybę trzonopłetwą (Rhipitistian Crossopterigian), którą ewolucjoniści przedstawiali jako formę przejściową między życiem w wodzie a życiem na lądzie oraz jako organizm wymarły prawie 70 milionów lat temu, odnaleziono ku zdumieniu ewolucjonistów żywą w 1939 roku koło Madagaskaru. Tę samą rybę złowiono blisko 50 razy na otwartych morzach. Okazuje się też, że organy, które ewolucjoniści przedstawiają jako "formy pośrednie" (puszki słuchowe ucha wewnętrznego, kręgosłup typu głowowego i pęcherz pławny), w ogóle nie mają takich cech.





Oto gdzie prowadzi nas nauka. W miarę badania świata ożywionego, ujawnia się projekt, który świadczy nam o Bogu i Jego wiecznej mocy. Bóg ujawnia się nam przy pomocy doskonałego porządku, jakie stworzył we Wszechświecie. Ale ewolucjoniści pozostają z niczym, gdyż niezdolni są uznać tę istotną rzeczywistość. Dopóki nie przyznają się do błędu, będą trwali w chaosie.



http://creationism.org.pl/artykuly/HYahya
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

23rd Kwiecień 2015, 16:20
Dokładnie polskapaw, to są wykłady już z profesjonalnym lektorem. Filmy które opisałem u góry przeplatają się z tematyką poruszaną w tych 9 seminariach, jednocześnie posiadają wiele więcej dodatkowych i szczegółowych informacji, które nie są w nich zawarte.
Kiedyś po obejrzeniu tych 9 seminariów (chyba z 8 razy widziałem każde, nie trzeba się zgadzać ze wszystkim ale w większości genialny materiał) myślałem, że temat jest wyczerpany... ale myliłem się, jest tego wieeele więcej w wykładach CSE Smile Smile
Rafal81
Rafal81
Liczba postów : 72
Join date : 14/04/2015
Age : 42
Skąd : już z Nieba :) nie należę JUŻ do tego upadłego świata
http://www.panjezusjedynadroga.pl

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

24th Kwiecień 2015, 11:52
Skiper myslę, że powinieneś mimo wszystko poczytać jak zrobić normalną trzcionkę by bez problemu się pojawiały polskie znaki a nie jakieś krzaki bo szczerze mówiąc czasem ciężko "wyczaić" co tam napisane. Niestety nie znam się na tym więc nie pomoge - a i za dużo czasu "wolnego" nie mam.
Także dobrze byłoby aby były poprawne napisy , szczególnie dla osób które nie znają angielskiego i nie mogą sobie "dopowiedzieć".
Lepiej zrobić porządnie niż by ten problem mógł zniechęcić - a myślę, że niektórych może.
Pozdrawiam
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

3rd Maj 2015, 20:23
Bardzo dobry , aczkolwiek już stary film, który po prostu miażdży darwinizm... Very Happy






Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

3rd Maj 2015, 20:37
A tu mamy film, który demaskuje pseudonaukowe bzdury dotyczące wieku ziemi. I co najważniejsze - film jest zrobiony przez znanego i UZNANEGO naukowca. Z wynikami jego badań próbowano walczyć, lecz ponieważ są sprawdzalne i kilkudziesięciu innych poważnych naukowców powtórzyło te badania z podobnym rezultatem - próbuje się je "zamilczeć na śmierć".... Poświęćcie na obejrzenie tą godzinkę - naprawdę warto....


avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

8th Maj 2015, 21:32
Witam,

przetumaczyłem drugi wykład z kursu kreacjonizmu naukowego.

Kurs 101 wykład 02 - Dlaczego szatan nas nienawidzi?
Owocnego oglądania, naprawdę ciekawy.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

10th Maj 2015, 14:23
Palec nieznanej ogromnej istoty odnaleziono podobno w przeszłości w trakcie wykopalisk a zdjęcia, które wypłynęły wykonano w 1988 roku, ale opublikowano je dopiero teraz. To niesamowite znalezisko ma ponad 38 centymetrów, więc przybliżony rozmiar tej istoty to 6,3 metra.

O całej sprawie pisze niemiecki dziennik Bild, który przytacza świadectwo szwajcarskiego fotografa Gregorego Spoerii. Jego wielką pasją był starożytny Egipt i wszystko, co się z nim wiąże.

Dotarł on do potomka jednej z rodzin, które ograbiały groby i za 300 dolarów pozwolono mu sfotografować i wziąć do ręki tajemniczy artefakt. Spoerri twierdzi, że przez lata próbował tym ZAINTERESOWAĆ NAUKOWCÓW ale jak mówi zbywali go, bo to znalezisko NIE PASOWAŁO  DO OGÓLNEGO POZIOMU WIEDZY.

Są to bezpośrednie dowody istnienia starożytnych gigantów, niemal nieznanych w naszych czasach. Zaproponowano, aby ten gatunek nazywać Gigantopithecus blacki von Koenigswald. Zaproponowano, że są to pozostałości największego znanego naczelnego żyjącego w Azji Południowo-Wschodniej. Jednak okazuje się, że fakty istnienia gigantycznych przodków człowieka nie pasują do tradycyjnej klasycznej teorii ewolucji i po prostu podważają jej fundamenty, zwłaszcza, jeśli chodzi o powstanie gatunku homo sapiens.




http://www.bild.de/news/mystery-themen/mystery/in-aegypten-gefunden-23053704.bild.html

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

13th Maj 2015, 21:58
Udało mi się przetłumaczyć kolejny wykład

Kurs 101 wykład 03 - Uzupełnienie poprzednich zajęć



dużo ciekawych informacji.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

22nd Maj 2015, 09:54
Message reputation : 100% (2 votes)
Naukofce "odkrywają Amerykę" na nowo.... no ręce opadają, wzięliby raz Biblię do rąk, najzwyczajniej w świecie jej uwierzyli, a nie trzebaby miliardów dolarów na badania... które koniec końców, potwierdzają tylko to co w Biblii stoi czarno na białym od zawsze.
swoją drogą, słyszeliście o tym, ze "radzieccy uczeni" prowadzą badania nad tym, czy ktokolwiek widział kiedyś "amerykańskich naukowców"? Smile

ale do rzeczy:
Link do artykułu  http://www.iflscience.com/plants-and-animals/handful-bronze-age-men-could-have-fathered-two-thirds-europeans

najciekawsze:
"Two-thirds of modern European men are found on just three branches (called I1, R1a and R1b). Our results show that these branches each trace their paternal ancestry to a surprisingly recent individual (shown as red dots in Figure 1). By counting the number of mutations that have accumulated within each branch over the generations, we estimate that these three men lived at different times between 3,500 and 7,300 years ago. The lineages of each seem to have exploded in the centuries following their lifetimes, to dominate Europe."

Po naszemu mniej więcej oznacza to, ze badania dowodzą, ze dwie trzecie populacji Europy pochodzi od max 3 osób żyjących od 3,500 do 7,300 lat temu.

Koszt Biblii - 30 Dolców (można za darmo w sieci czytać ale niech będzie), czas potrzebny aby oszacować ile lat jest na Ziemi ludzkość - myślę, że około roku wystarczy, zeby parę razy przebadać temat.

Koszt badań naukowych (genetyka, genealogia itp) setek hamerykańskich naukowców i radzieckich uczonych - kilkadziesiąt milionów dolarów.... rocznie. Czas prowadzenia badań - koło 120 lat przyjmując za początek badań Karola Darwina.

efekt końcowy - ewentualnie będzie taki sam, czyli Adam i Ewa 6 tyś lat temu, ewentualnie Noe z familią jakieś 4500 lat temu (na razie się ograniczają z wnioskami do Europy), z tym, że pewnie się do tego nikt nie przyzna, tyle ciepłych posad...całe gałęzie nauki, tytuły, doktoraty.... pstryk i nie ma - raczej do tego nie dopuszczą.

Aż mnie ciarki przechodzą, zdałem sobie sprawę, że mam w domu najlepszą książkę naukową, historyczną, etyczną i instrukcję obsługi życia w jednym-  na świecie, i żadne badania nie udowodnią nigdy niczego innego niż to co jest w niej zawarte.
Trzeba celowo chcieć nie wierzyć tej książce, żeby ją dyskredytować.

Kent ujął ten temat doskonale w twierdzeniu: "Jeśli uwierzysz w pierwsze 3 słowa w Biblii (Na początku Bóg...), to uwierzyć w całą resztę jest już bardzo łatwo".
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

22nd Maj 2015, 13:59
Skiper - pięknie to ująłeś.....  lol!
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

27th Maj 2015, 20:28
Message reputation : 100% (2 votes)
Żona chciała również obejrzeć te wykłady Hovinda, które tłumaczę. Jednak będąc w ciąży, jak ma oglądać film z napisami to usypia Smile zażartowała, że jak zrobię lektora to chętnie obejrzy. No więc niewiele myśląc zabrałem się do pracy. Przy 6 - 8 godzinach tłumaczenia jednego wykładu, dodatkowa godzina na przeczytanie tego na głos nie robi już wielkiej różnicy Smile
Poniżej wstawiam ponownie pierwszy wykład, tym razem z Lektorem (pierwszy raz, więc trochę język mi się plątał). Może i komuś z Was się przyda np do słuchania podczas jazdy czy pracy (w ten właśnie sposób przesłuchałem wszystkie te wykłady pierwszy raz).
Miłego oglądania.
Ps. można śmiało linkować, warto by więcej osób posłuchało co Kent Hovind ma do powiedzenia, bo hop mondrze godo Smile

avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

28th Maj 2015, 12:54
Dobra robota!! Smile

Mam nadzieje, że to nie ostatni wykład Hovinda, do którego udzielasz głosu lektora?

I bardzo dobrze się słucha..elegancko Wink
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

28th Maj 2015, 14:34
[nie chcę zaśmiecać forum, ale SKIPER - masz bardzo dobry głos Very Happy Liczę na kolejne tłumaczenia w Twoim wykonaniu!, btw. może to ten talent od Boga, który masz wykorzystywać i darować ludziom? Cool Good job ! ]
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7514
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

28th Maj 2015, 14:48
Hey Skiper! Super robota.

Dopiero teraz zauważyłem, że to ty jesteś lektorem i doskonale tłumaczysz!

Mam nadzieję, że uda mi się ciebie przekonać do tłumaczeń wyjątkowo ciekawych materiałów.

Hovinda mamy wiele w crewEKS https://www.youtube.com/user/crewEKS

i do dyskredytowania teorii ewolucji nie potrzeba nas zbyt agresywnie przekonywać.

Osobiście uważam, że najlepsze tłumaczenia to 10-15 minut. Reszta jest zbyt trudna w odbiorze i takie długości nie są konieczne, jeżeli znamy już prawdę.

Oczywiście umieszczaj tłumaczenia i siebie w roli lektora na swoim kanale. Nie chodzi o konkursy popularności, mojej czy kogokolwiek innego, ale chodzi o naszego Stwórcę, aby Jego chwała docierała do wielu innych.

Mam nadzieję, że przekonam cię do kilku ciekawych tłumaczeń.

Nie próbowałem być nigdy lektorem, aczkolwiek wiem, zę nie miałbym z tym większego problemu. Problemem w moim przypadku jest czas.

Czasami znacznie szybciej jest napisać krótkie streszczenie niż spędzić kilka godzin na tłumaczeniu 1.5 godzinnego filmu.

Masz coś ciekawego.




John Todd.

Pogoogluj o nim. Dzi8ałał około roku 1980 i za ujawnianie wielu miażdżących informacji o Nefilimach (On nazywa ich Illuminati) został on zamordowany.

Jego informacje z tego okresu są tak istotne, że o ile dobrze szukałem, po polsku nie ma niemal nic.

Zwłaszcza miażdżące są jego informacje na temat music industry. On był szefem studia nagrań i produkcji płyt w tym okresie i ujawnił, że już w latach 80-tych w każdym studio był pokój z pentagramem, w którym 'błogosławiono' demonami płyty zanim wyszły na rynek.

Przypomnę, że był to rok 1980 a dopiero teraz to, co on ujawniał wtedy  - dzisiaj okazuje się 100% prawdą.

Poszukaj jego wykładów i znajdź najciekawsze materiały. Nie znalazłem błędu w jego materiałach i nikt nie ujawnił tak wiele jak on!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

28th Maj 2015, 14:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Dziękuję Wam za słowa uznania, na pewno będą motywacją Smile
w "międzyczasie" opublikowałem kolejną część z lektorem, Każdą następną też będę wrzucał już z lektorem.

02 - Dlaczego szatan nas nienawidzi?

miłego oglądania.

avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

28th Maj 2015, 15:07
thewordwatcher,

naturalnie wiem, że nikogo z Was nie trzeba przekonywać. Mam też jednak świadomość, ze wiele osób zaczyna nawracanie się do Boga min. poprzez to forum. Tego typu filmy, powoli i szczegółowo rozprawiają się najmniejszymi wątpliwościami, które takie osby jeszcze mają. Właśnie z tego powodu staram się je tłumaczyć, a motorem napędowym była moja żona, która bardzo chciała oglądnąć te wykłady ale po angielsku nie da rady, a czytając usypia (ciąża).
crewEKS śledze na bieżąco od dłuższefo czasu, te wykłady, które on ma są świetne, seria CSE natomiast rozbija te wykłady na drobne, czyniąc je jeszcze ciekawszymi.
Chodzi mi o to, zeby choć trochę pomóc Wam przeciągnąć na strone Boga ludzi, którzy jeszcze nie są pewni, czy kroczą dobrą drogą.
Nie wykluczam innych tłumaczeń jak John Todd, z miłą chęcią się nim jeszcze zajmę Smile
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

30th Maj 2015, 00:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Wykład 04 z kursu 101 - Wiek Ziemi
gotowy, na razie z napisami, ale niedługo będzie tez z lektorem.
Miłego oglądania.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

3rd Czerwiec 2015, 13:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Dostępny już wykład 03 z kursu 101 z lektorem.
Teraz będę tylko z lektorem udostępniał, ewentualnie napisy będę dorzucał jako opcję do każdego wykładu (być może jakaś niesłysząca osoba tu trafi)
Miłego oglądania

avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

8th Czerwiec 2015, 13:00
Wykład 04 z kursu 101 z lektorem już dostępny
temat - wiek Ziemi

Sponsored content

Naukowy kreacjonizm Empty Re: Naukowy kreacjonizm

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach