Go down
avatar
Gość
Gość

Działa orgonowe Chembuster Empty Działa orgonowe Chembuster

22nd Marzec 2018, 12:20
Witam serdecznie wszystkich. Jestem tutaj nowy chociaż czytam Zbawienie juz pare miesiecy. Męczy mnie pewien problem odnośnie orgonu dział orgonowych (chembuster). Wiem że to działa ale nie wiem czy to do końca jest bezpieczne a nie chciałbym zagniewać Boga tym zakupem jeżeli to może być Okultyzm. Jeżeli macie jakąś wiedzę w tym zakresie i moglibyście mi pomóc to bardzo proszę ponieważ chciałem oczyścić swoje niebo powietrze z chemtrails . Pozdrawiam
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Działa orgonowe Chembuster Empty Re: Działa orgonowe Chembuster

22nd Marzec 2018, 13:34
Czy mógłbyś wyjaśnić, w jaki sposób się tutaj dostałeś?

_________________
zbawienie.com
proroctwa.com
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Działa orgonowe Chembuster Empty Re: Działa orgonowe Chembuster

23rd Marzec 2018, 06:54
Ze spisu użytkowników wynika, że kolegę zarejestrowano wczoraj tj. 22/03/2018. Wink
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Działa orgonowe Chembuster Empty Re: Działa orgonowe Chembuster

23rd Marzec 2018, 13:30
Dokładnie, a ja nikogo nie autoryzowałem do udziału w forum. Gostek niczego nie wypełnił poza podaniem emaila i ksywki.

Reszta 25 sekcji to puste pola. To już trzeci przypadek i podejrzewam że to ta sama nieuczciwa osoba się włamuje pod innymi IP adresami oraz innymi emailami.

Co jest najciekawsze, ta osoba jest z Australii, ponieważ 22/03/2018 był wczoraj w Australii podczas dla reszty świata był to 21/03.

Czyli ktoś ze strefy co najmniej o 8 godzin wcześniej niż Europa.

Natychmiast konto zablokowałem i jeżeli ta osoba ma 'lewy' email, będzie ciężko rejestrować ciągle nowy email i po napisaniu jednego posta jest zablokowana. A może być zablokowana bez żadnego posta, ponieważ system zawsze zawiadamia o nowych członkach.

Będę więc szczególnie uważał na takich nowych zdradzieckich oszustów i kłamców  z nasienia węża, które stara się do nas dostać. 

A to świadczy o tym, że pisywana jest tutaj niewygodna prawda o osobach, które są na tyle nierozsądne, że każde zwierze rozróżnia płeć ale lewacy... nie potrafią. Dobre, co?

_________________
zbawienie.com
proroctwa.com
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Działa orgonowe Chembuster Empty Re: Działa orgonowe Chembuster

23rd Marzec 2018, 23:24
Gostek niczego nie wypełnił poza podaniem emaila i ksywki. Reszta 25 sekcji to puste pola napisał:

Ja wczoraj próbowałm zobaczyć jak to jest z tym logowaniem.

Oprócz emaila i ksywki nie było żadnych innych pól do wypełnienia.

Użyłam emaila kolegi i musiałam obrócić jakąś strzałką by potwierdzić że jestem człowiekiem.

System mnie nie wpuścił bo ponoć potwierdzenie hasła się nie powiodło(trzy razy ),w końcu zrezygnowałam.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Działa orgonowe Chembuster Empty Re: Działa orgonowe Chembuster

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach