Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

15th Luty 2018, 20:38
Message reputation : 100% (2 votes)
Ostatnio na you tube pojawił się bardzo niebezpieczny, ponieważ zyskujący popularność wśród młodych zbuntowanych ludzi pan Sanjaya. 

Pisał o nim Obserwator tutaj:

Obserwator napisał:

 Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.



Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty by Obserwator on 23rd Sierpień 2017, 13:43


Bardzo się poirytowałem!!

Ten internetowy zwidziciel, z czystym sumieniem go tak określę, Sanjay - czarodziej w idiotycznej czapce zaczął promować chyba swój najnowszy film, atakując w nim osobę Chrystusa i twierdząc, że jest On synem lucyfera!!

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Affraid



Ten podstępny złodziej informacji, prawdopodobnie mógł wykorzystać herezje z blogu BB i na ten temat.

Typ tak mi podniósł ciśnienie, że pomyślałem iż przydałoby się zrobić jakiś materiał na temat kłamstw jakie rozsiewa, by ostrzec kogo się da.

Posunął się za daleko!


 Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.



Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty by Obserwator on 5th Grudzień 2017, 11:28



Pewne spostrzeżenia od Nathaniela...


Nie sądziłem że w ciągu roku aż tylu zostanie zdemaskowanych.
Dobrze, to teraz pora na daty i na dziwne zbiegi.

Około 23 Sierpnia Jajcownik (Sunjaya) zaczął otwarcie atakować Krzewiciela Zakonu, no ok, ale czy tak przypadkiem nagle po dyskusji na Forum ?

17 Sierpnia Cyryl trafnie rozpracował cel promowania Wielkiej Lechii – aby odciągnąć od myśli że zaginione 10 plemion to głównie Słowianie.
https://zbawienie.forumotion.com/t110p100-lechici-lachy-polachy-polacy#12562

Ostatnie zdanie z ”Tajemniczego Przymierza” w jednym z filmów JSM zostało ucięte celowo ostatnie zdanie, ponieważ mówi w jaki sposób wykończyć NWO. 

Plan 3 Wojen, Proroctwa Nostradamusa, Malachiasza z Irlandia, T. Przymierze, Protokoły itd. – nie jest ważny autor a tekst czyli to, co jest tam zapisane. Niedawno Sandżony sparafrazował końcówkę z tego przymierza a mianowicie to: "i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność".

Jednak najważniejsze w tym przymierzu nie jest ukazanie chwastów, a pokazanie w jaki sposób można je wyrwać: ‘’ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas’’

Następnie 19 Sierpnia, dobitnie ukazane...
https://zbawienie.forumotion.com/t214p50-sladem-zwiedzenia#12576
19-20 Sierpnia, a po trzech dniach…. odpowiedź Merlina, za dużo przypadków. Gdyby jeszcze były jakieś dowody i głębsza analiza danego problemu.

Słusznie Cyryl zauważył że u tego człowieka robakiem jest mówienie prawdy o syjonistach zaś wędką jest zachęcanie do białej magii, lechickiego satanizmu, buddyzmu itd.

Tak dobre porównanie że sam Merlin użył tego w swoim najnowszym filmie krytykując tą samą panią, która zajmuje się wróżbiarstwem, tarotem, aurami, czakrami itd.
Jeszcze do tego wrócimy…

Merlinek jest moim zdaniem największym dowodem jak działają wilki i świnie w owczych skórach.

Oglądałem nie raz jego filmy i nie raz odnosiłem wrażenie jakbym słyszał cytaty Henryka, Mariusza od Niebocentryzmu, BB, Cyryla… nawet mnie, ale to nie jest jakiś wielki problem.

Coś nie wychodzi facetowi z podawaniem źródeł, trudno.
Bezprośrednio Sanji odniósł się do Henia tylko raz a raczej do strony...



od 3 minuty, krótki fragmencik, ja o tym pisałem.

Ale znowu nie podaje dowodów tylko daje przekaz taki słuchaczom niezapoznanych w temacie:
” jakaś strona zbawienie.pl i jej głównym dogmatem jest Jezus jako Isus czyli Isis”. 

Większość z nich (negujących imię Isus) mówi, że to izyda, tymczasem oficjalnie zmieniono imię na łacińskie Iesous gdyż mylono Isus z Iset, słabe wyjaśnienie. I-isus czy I-esus… Esus to galijski bożek. Moim zdaniem specjalnie zbliżono te imiona gdyż diabły podszywają się pod Boga, jeden wziął sobie El jako imię, inny Yah itd. Imię Mesjasza próbowano upodobnić właśnie do Izydy, Esusa, Dzeusa i egipskiego Yaha, w Ks Izajasza Tanach używa raz frazy ‘’Bóg Amen’’.

Zmieniając temat, może zbytnio przesadzam, ale ja mam takie wrażenie, może przypadek, tak jakby Merlin czytał w naszych myślach, takie mam odczucie czasem. Zdarza się że dwie osoby wpadają na ten sam pomysł jednocześnie.

Ze cztery dni temu oglądałem sobie dwa filmiki Merlina kiedy przytakiwał czarownicy ale dzisiaj już ją potępia i cytuje brata Cyryla o rybie, wędce i haczyku. Przypadek ? Nie sądzę!



Czyli albo jeden z wielu opętanych albo bardzo oczytany…
https://zbawienie.forumotion.com/t214p50-sladem-zwiedzenia

Normalnie mistrz kopiuj wklej, Łukasz ”ewangelista” też nie podawał linków…

Tak swoją drogą polecam robić screeny swoich albo cudzych postów na wszelki wypadek, zapisywać ciekawe strony w formacie PDF albo MHT. Nawet typowi ściemniacze muszą nam przemycać fakty.

Blog Radtrapa zniknął, a szkoda bo kilka artykułów (starych) było naprawdę dobrych, dopiero po ataku Henryka na 13 apostoła zaczęła się walka o Septuagintę jakieś 5 lat temu.

Niebocentryzm, nie zainteresował mnie ten temat, ale z tego co rozumiem według tej nauki ziemia jest nadal piłką wewnątrz. Religie nauczają nas, że po śmierci idziemy do nieba, a NasRa mówi o Kosmosie. To w końcu tam na góDlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya 00ae.png?v=2.2ze jest niebo czy kosmos…

W najbliższych tygodniach wyszło jeszcze na jaw o co kaman z tym całym chrabjew Potockim, jako alternatywa dla 3 R.P.



Przekleństwa można przeżyć, liczy się przekaz a moim zdaniem rzeczywiście ci internetowi narodowcy i pastorki w dużej części to kusmity służący aramejskiemu demonomi o imieniu Mammon, o którym pisał kumpel Pawła, Łukasz. Skąd poganin zna imiona demonów ?

Ci uduchawiacze, nauczyciele, ewangeliści, pastuchy itd… Boją się konfrontować z informacjami przedstawianymi na tych stronach, blogach i forach.

Milczenie ich jest największym dowodem.

”Nic nie widziałeś, nic nie słyszałeś”. Jedni milczą a drudzy niemiłosiernie ośmieszają.

Rzeczywiście tworzy się podział na owce i kozły!



https://zbawienie.forumotion.com/t18p525-zwalczanie-biblii-blogi-promujace-falszywe-doktryny-i-klamstwa

A ja pisałem o nim tutaj:

Cyryl napisał:

 Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.



Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty by Cyryl on 20th Styczeń 2018, 21:51


Zaciekawił mnie jeden fakt. 

Otóż Sanjaya promuje ten kanał.

https://www.youtube.com/channel/UCYXMJvGTlkReUxn8C-9aW_Q

Ostatni fil jego twórcy, z pozoru jest bardzo pomocny:



W tym filmie autor ostrzega przed tym aby nie dać się werbować do żadnej armii, gdyż celem satanistów jest wciągnięcie młodych Polaków w wojny w których będą mordowani. Autor podał relacje pewnych Ukraińców, którzy opowiadali, że przed atakiem na pozycje powstańców z Donbasu ich generał zadzwonił do Rosja informując ich, że atak nastąpi o godz. 20 i mają ich wybić. 

Autor zatem daje słuszną radę aby unikać przez młodych ludzi różnych propozycji aby wdawać się w wojny i wstępować do jakiekolwiek armii. 

Jednak Sanjaya nie bez powodu promuje ten kanał. Ich obydwu łączy szczególne podejście do tematu Orbsów:


a tutaj ten film o Orbsach promuje Sanjaya:
https://www.youtube.com/watch?v=MjVAaHX3oHc&t=431s

Otóż wg Eteru Orbsy są to dla niego zwiadowcy z wyższych wymiarów którzy nas obserwują i w celu uzyskania od nas informacji.  Autor zachęca do kontaktów z nimi. 

Jak widać szatan jak nie może wymordować Słowian, Polaków to stara się oczywiście zachęcić nas do okultyzmu... czyli kontaktów z demonami.

Zarówno Sajaya jak i Eter dają nam przynętę w postaci mówienia o wpływach Watykanu i planach ludobójstwa Słowian.  Podobnie jak przynętę daje nam Zięba w postaci skutecznych metod naturalnego leczenia o czym pisałem tutaj:

https://zbawienie.forumotion.com/t65-prof-jerzy-zieba-wazne-dla-zdrowia

Co jest haczykiem na rybę czyli nas??? Zachęta do okultyzmu, w przypadku Zięby jest to hipnoza w przypadku Etera i Sanjaya jest to uznanie Orbsów za nieszkodliwych zwiadowców z innych wymiarów i zachęcania do kontaktów z nimi!!!

Tymczasem Orbsy to demony, które błąkają się po świecie w celu nękania ludzi o czym pisze księga Henocha. 

Sam Eter zauważa, że Orbsy chętnie gromadzą się przy schroniskach dla psów gdzie przyciąga ich strach i agresja zwierząt. Jednak Eterowi nie przyszło do jego "pustej głowy", że demony uwielbiają żywić się strachem i agresją oraz cierpieniem. 

Zauważmy jedną wspólną cechę Zięby, Sanjaya i Eteru???

Otóż straszą oni nas przed ludźmi którzy chcą nas zabić a jednocześnie zachęcają nas do kontaktów z demonami i uszczerbku na własnej duszy!!!!

A co mówi Isus????


Mat 10 napisał:
(28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.


Otóż to szatan straszy nas przed narzędziami śmierci jakie sam stworzył proponując w nam jako ratunek szukanie kontaktów z demonami w różnych formach. Do takich celów szatan wykorzystuje "pożytecznych idiotów" lub "płatnych agentów". 


Mat 16 napisał:
(26) Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Albo co da człowiekowi w zamian za duszę swoją?


Co nam proponuje Sanjaya, Eter czy Zięba???

Pozyskanie, wiedzy, zdrowia oni naprawdę podają sporo pożytecznych informacji jednak wszyscy zachęcają mniej lub bardziej pośrednio do kontaktów z demonami, duchami czyli przez zbytnie zaufanie do nich można ponieść szkodę na duszy swojej.

A teraz zauważmy jedno, to szatan kontroluje wszystko w tym Watykan, a zatem dla diabła wskazanie winnego za całe zło na Watykan nie jest problemem. Diabeł zawsze będzie Słowian (czyli zaginionemu Izraelowi narodowi wybranemu przez Boga ) zwieść.



Mat 24 napisał:(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.


Nie dajmy się zwieść w kolejną pułapkę diabła. Jest on bardzo podstępny i tylko słowa Isusa demaskują jego zamiary oraz metody zwodzenia nas.

 Re: Zwalczanie Biblii, blogi promujące fałszywe doktryny i klamstwa.



Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty by Cyryl on 21st Styczeń 2018, 21:06


Henryku a mnie chyba olśniło. Tytuł tego filmu brzmi"

"ORBS ORBSY - ZWIADOWCY OBCYCH CYWILIZACJI"

Sanjaya zaś swój film promujący kanał Eter tytułuje:

UWAGA❗ Czym są Orbsy❓ Zwiadowcy z wyższych wymiarów❗ PRZEKAŻ DALEJ

Tak więc kim jest zwiadowca definicja wg Wikipedii:


wikipedia napisał:
Zwiadowca – żołnierz wchodzący w skład etatowego pododdziału rozpoznawczego lub wykonujący czynności bezpośrednio związane z rozpoznaniem. Stanowisko to wymaga specyficznego szkolenia i odpowiednich warunków psychofizycznych.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwiadowca

A zatem zauważmy przecież taki Demon jest zwiadowcą obcych cywilizacji lub zwiadowcą wyższych wymiarów (gdyż są one duchami i pochodzą z obcej cywilizacji świata duchowego).

Takie demony to zwiadowcy upadłych aniołów czyli samego smoka, Lucyfera kontrolujący ludzkość i zbierający także informacje dla upadłych.

Demony to żołnierze upadłych i smoka, przecież to są duchy nefilimów czyli dzieci upadłych aniołów.

Księga Henocha ładnie opisuje kim są Orbsy:



Hen 15 napisał:8 A teraz giganci, którzy zrodzili się Z duchów i ciała, otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.
9 Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą "duchy złe" (szedim).
10 Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi, jest ziemia.
11 Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni.
12 Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły.



Tak zatem są to zwiadowcy czyli żołnierze wrogiej ludzkości armii, którzy jej szkodzą tak jak to czynią typowi zwiadowcy w armii.

Celem zwiadowców w armii jest nie tylko dostarczanie informacji o wrogu ale także szerzenie dywersji na terenie wroga. Czyli demony opętują ludzi, którzy lgną do kontaktów z nimi i otwierają się przed nimi przez różne praktyki okultystyczne np. hipnozę. 

Nic dziwnego, ze satanista Sanjaya atakuje Isusa i oskarża go o bycie "synem Lucyfera" jednocześnie promując demony pod postacią Orbsów. Przecież Isus rozpracował takich agentów jak Sanjaya czy Eter setki lat temu.

Oni ładnie zmieniają nazwy dla demonów nazywają ich Orbsami a potem zwiadowcami a tak naprawdę jak patrzeć z odpowiedniej perspektywy to oni ne negują faktu, że Orbsy są demonami. Demony to przecież zwiadowcy diabła są oni przedstawicielami wrogiej ludzkości i obcej ludziom cywilizacji diabła i pochodzą z innego wymiaru duchowego.

https://zbawienie.forumotion.com/t18p525-zwalczanie-biblii-blogi-promujace-falszywe-doktryny-i-klamstwa
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

15th Luty 2018, 20:46
Message reputation : 100% (1 vote)
O Sanjaya pisałem także tutaj:

Cyryl napisał:

Re: Ingerencja demonów w nasze życie

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty by Cyryl on 2nd Luty 2018, 10:28


Pisałem o Sanjaya tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t271p25-metody-w-jaki-sposob-nas-wyniszczaja

Otóż w tym filmie Sanjaya:


Przyznał się do tego, że:

1. Był magiem czyli używał wahadełka i leczył rękoma
2. Nadal ma on zdolność leczenia rękoma.

Sanjaya przyznał, że za wahadełkiem stoją demony, gdyż aby używać wahadełka to trzeba wyciszyć umysł (czyli poluźnić więzy pomiędzy duszą a mózgiem, ciałem jest to taka delikatna hipnoza, zwana medytacją). W ten sposób człowiek dający odpowiedzi wahadełkiem jest medium dla demona.

Z leczeniem rękoma jest podobnie.

Otóż jak wiadomo na przykładzie maszyny Rife to nie sama energia leczy ale określone częstotliwości danej energii podobnie jak sama energia nie szkodzi ale jej określone częstotliwości (np. częstotliwość muzyki 440 hz szkodzi zaś 432 pomaga). Otóż demon używa medium - które użycza demonowi swojej energii (podobnie jak na zasadzie wahadełkiem o czym mówi sam Sanjaya, że demon kradnie naszą energie). Demon zaś leczy lub szkodzi poprzez fakt, że ustawia częstotliwości lecznicze lub szkodzące w owych rękach medium.

A zatem leczenie rękoma to taka odmiana maszyny rife lub broni magnetycznej z tą różnicą, że to demon decyduje czy chce ową chorobę wyleczyć lub człowiekowi zaszkodzić.

Zatem sam Sanjaya podał nam dowód, ze jest on pod demonicznym wpływem i jest on medium.

Co jest ciekawe jeśli ktoś przez tyle lat jest medium, poprzez stosowanie technik medytacji i hipnozy w celu poluźnienia związków duszy z mózgiem i ciałem to demony mogą programować mózg takiej osoby niezauważenie. Gdyż medytacja czy hipnoza długotrwała przypomina leżenie w łóżku wiele miesięcy czy lat. Mięśnie zaczynają wiotczeć i człowiek leżący w łóżku traci kontrolę nad swoim ciałem. Tak samo w skutek poluźniania związków pomiędzy duszą a mózgiem owa kontrola ducha nad mózgiem czy nawet ciałem (opętanie) także zaczyna słabnąć.

Owszem odpoczynek dla ciała w postaci snu czy przystanku w wysiłku jest wskazany. Dlatego odpoczynkiem dla naszego mózgu jest sen (w trakcie którego demony mogą nas atakować, koszmary senne, ponieważ nasze związki pomiędzy mózgiem a duszą są poluźnione).    Jednak długotrwałe leżenie czy siedzenie jest szkodliwe dla nas.

Dlatego sam Sanjaya jest medium i najprawdopodobniej jego mózgiem rządzą w sporym stopniu demony.

Sam Sanjaya przedstawia się jako przedstawiciela "Jasnej Strony mocy". A czym jest "Jasna Strona Mocy" jest to po prostu inna strona fałszywej monety. Czyn np jasna strona mocy to po prostu przedstawienie korzyści z kontaktów z demonami, wady w postaci opętania to jest ciemna strona mocy.


https://zbawienie.forumotion.com/t153p25-ingerencja-demonow-w-nasze-zycie
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

15th Luty 2018, 21:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Dlaczego zakładam ten temat???

Ponieważ okazuje się, że Sanjaya jest wyjątkowo niebezpiecznym agentem którego celem jest podważenie autorytetu Biblii i Boga wśród młodych ludzi. Okazuje się, że Sanjaya zamiast wyjaśniać pewne rzeczy raczej je zaciemnia. Np manipuluje dowodami jakie sam podaje. W tym filmie podał treść tajemniczego przymierza:



Otóż w tym filmie słowa tajemniczego przymierza Sanjaya zakończył na słowach:

"To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane"


Tymczasem na tych słowach nie kończy się treść tego przymierza.... Oto na jakich słowach się ono kończy:



zbawienie. com napisał:To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność.
http://www.zbawienie.com/przymierze.htm


https://www.luisprada.com napisał:This covenant must NEVER, EVER be known to exist.
 
 
It must NEVER, EVER be written or spoken of for if it is, the consciousness it will spawn will release the fury of the PRIME CREATOR upon us and we shall be cast to the depths from whence we came and remain there until the end time of infinity itself.


https://www.luisprada.com/reptilian_pact/

Dlaczego Sanjaya uciął treść słów tego przymierza???

Ponieważ ostatnie słowa są dowodem na to, że Biblia mówi prawdę o tym, że światem rządzi diabeł i banda upadłych aniołów których Bóg zamknął w otchłani a oni przy pomocy Wielkiej Nierządnicy - Watykanu - wydostali się z niej.

Bez tych ostatnich słów Sanjaya całą winę za obecną sytuacje zwala na ludzi i chroni tyłki upadłym aniołom i demonom których on i jego kolega określają mianem:

"Zwiadowcami z wyższych wymiarów"...

Oto kim jest Sanjaya niebezpiecznym zwodzicielem.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

15th Luty 2018, 21:05
Bardzo dobrze uczyniłeś Cyrylu publikując te materiały w jednym miejscu.

Będzie można ten temat udostępniać szerzej, co zaraz uczynię i tym samym stworzyć choć niewielką przeciwwagę do ataków tego podstępnego zwodziciela Sanjaya.

O to chodziło!
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

16th Luty 2018, 23:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Ddd11

Ten " król" to nawet zaczął organizować zjazdy za które bierze kasę dodatkowo zobaczcie jak paraduje po sali w stroju króla...

takiego podobnego widziałem 2 dni temu w Sopocie przy molo, parodiował tam i zabawiał ludzi za pieniądze... za dużo to się nie różnią bounce

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7514
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

17th Luty 2018, 00:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Kochani, jesteście w temacie, niech ktoś napisze krótki artykuł, dosadny i ukaże największą błazenadę tego człowieka, jego kłamstwa czy niczym nie wsparte twierdzenia i kierować uwagę ludzi do naszych stron, do planu Bożego.

bounce


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

17th Luty 2018, 08:30
Szczerze mówiąc, to zamierzałem się ze zrobieniem artykułu na ten temat i chyba się za to wezmę Wink

W temacie jesteśmy o tyle, iż wiadomo nam, że Sunjaya ewidentnie manipiluje faktami w sposób kłamliwy, przy czym często nie podaje dowodów ponad własne, sensacyjnie brzmiące wymysły jak na przykład ten, że końcówka w nazwie JezUS to jest to samo co w nazwie ZeUS, co jest po prostu śmieszne i niedorzeczne.

Tego właśnie typu newsy wysysa sobie z paluchów ten antychrystyczny czarodziej.

Nie zgłębiałem osobiście herezji, które on opowiada w swych filmach i nie pali mi się do tego, ponieważ mdli mnie na widok takich podstępnych oszustów, ale jest kilka z jego urojonych twierdzeń, które można łatwo obalić, jak chociażby to, że niby Biblia to fałszerstwo, albo że Jezus to syn szatana dlatego kościół go czci.

To są pierdoły, które można łatwo obrócić przeciwko niemu i przydałby się tutaj wymienić chociaż te główne i skontrować je z rzeczywistością, by potem ukazać to dobrze w artykule czy nawet filmiku, który mógłbym zrobić...

...przydałoby się!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

17th Luty 2018, 18:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Ok, wziąłem się z napisanie artykułu na temat JSM. Niebawem opublikuję go na blogu.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

18th Luty 2018, 11:17
https://www.dailymotion.com/video/x6e9kl7

4:50 Koronacja na króla Lechi Sanhdzajahy ... nwm czy to faktycznie już nie kabaret.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

19th Luty 2018, 22:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Wstawiłem na blog OCK artykuł, w którym odniosłem się do wszechobecnej symboliki okultystycznej ze wskazaniem na fakt, że wielu ludzi promujących dziś w sieci różnorodne "prawdy", bardzo często się z nią obnosi, ukazując nam tak naprawdę swą tożsamość i przynależność do sił zła.

Za przykład wziąłem znanego nam dobrze czarodzieja, Sanjaya, który prócz promowania pogańskich zwyczajów będących rzekomą spuścizną Słowian, rozpoczął także atak na Boga, Jego Syna Chrystusa i Biblię.

Zebrałem w nim własne przemyślenia i wnioski, jak i niektóre ze spostrzeżeń braci piszących na forum.

"Jasna i ciemna strona medalu"


https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2018/02/19/jasna-i-ciemna-strona-medalu/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

19th Luty 2018, 23:43
Dobra robota, moim zdaniem warto byłoby dodać wzmiankę o tym , że promuje Pz, ale w przekorny sposób,
otóż o nim wspomniał osoba ktora ma duzy zasieg.



który go ośmieszył, ale co gorsza, dla przeciętnego człowieka pokazał jako typowego człowieka wierzącego w PZ, jako własnie takiego Sandzaje który chodzi w jakieś śmiesznej czapce i po prostu wygląda co najmniej śmiesznie.

Przez taki obraz ludzi wierzących w PZ, nie ważne są argumenty, bo zakorzenia się obraz ludzi ktorzy są po prostu błaznami !

Dla kulowierców etc, temat z PZ będzie kojarzył się z ludzmi w dziwnych czapkach i od razu będą go wysmiewać nie zważając na argumenty.

Ciekawe czemu taki SciFun nie ruszył tematu i argumentów z naszego forum i zbawienia.com etc... dlaczego?

Po 1 argumenty, po 2... promocja !

Otóż w taki sposób ogrom ludzi poznałoby naszą witrynę etc.

A tak jedna płatna kukiełka nabija popularność 2 płatnej kukiełce.

I jedynie co mamy to przedstawienie na scenie, ludzie klaskają kibicują swoim pacynkom.

A zamiast prawdy, mamy tylko głębsze podziały i zarzucanie się oskarżeniami.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

20th Luty 2018, 01:28
Naszły mnie podobne przemyślenia, po obejrzeniu tego filmu z koronacji Pana Sanjayi.

Ewidentnie, jest to celowe ośmieszanie zwolenników płaskiej ziemi i innych teorii...

Martwi mnie, że wygląda to jak zalążek powstawania jakiejś sekty, która może rozrosnąć się do znacznie większych rozmiarów. Kojarzy mi się to z "barwnymi" sektami, z równie "barwnymi" przywódcami, które powstawały w USA, w czasach hipisów itp. Sekty typu czekanie na przybyszów z kosmosu itp.

Teraz niech taki Sanjaja namówi swoich wyznawców np do zaprzestania jedzenia posiłków, i odżywiania się energią słońca. (Bo takie klimaty występują często w New Ageu) I komuś coś się stanie... Ta bardziej "racjonalna" (czyt. ufająca władzom) część społeczeństwa zacznie prześladować wszystkich poszukiwaczy prawdy...

Co do motywów tego Pana.. chyba najbardziej pasowałby na agenta Watykanu? Bo przecież ośmieszając odkrywanie prawdy, zwalcza tą prawdę...
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

20th Luty 2018, 11:30
Jacek86 napisał:Teraz niech taki Sanjaja namówi swoich wyznawców np do zaprzestania jedzenia posiłków, i odżywiania się energią słońca. (Bo takie klimaty występują często w New Ageu) I komuś coś się stanie

Mariusz Szczytyński nagrał ciekawy materiał na temat niejedzenia:



Ludzie niejedzący czerpią energie ale energie pochodzącą od demonów. Ta energia doprowadzała nawet do samospalenia się danego czarodzieja (co ciekawe płonął tylko człowiek a otoczenie czyli poduszki, pościel czy łóżko było nietknięte). 

Ludzie czerpiący taką energie demoniczną ciągle jej łakną i stają się niczym narkomani oraz mają ogromne spadki energii (ponieważ demony zabierają im energię życiową).

Taka energia może leczyć (bioenergoterapeuci którzy leczą rękoma).

Czyli taki Sanjaya który do dziś leczy rękoma jest pod wpływem demonów. Jest on t.z.w. "łowcą dusz" (określenie które stworzył Mariusz Szczytyński) mający na celu pozyskanie dla demonów ludzi, aby te nimi się żywiły.

Sanjaya wbrew pozorom jest bardzo niebezpiecznym magiem, ponieważ poluje na młodych głupich ludzi.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7514
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

20th Luty 2018, 13:23
Najprawdopodobniej do takich problemów może dojść.

Ale... Bóg często zachęca do postów i Isus pościł 40 dni na pustyni. Kiedyś czytałem na ten temat, szczegółów nie pamiętam, ale podczas postów mózg pracuje znacznie lepiej i człowiek jest znacznie inteligentniejszy i... duchowy.

Dlatego wielu proroków pościło i posty są zalecane w Biblii także ze względów zdrowotnych.

Nie podczas choroby ale organizm odpoczywa od trawienia. Obżarstwo powoduje... leniwy mózg i senność, dużo cukru się wytwarza.

Warto temat dokładniej sprawdzić, ale nie mam za wiele na to czasu. Niemniej posty nie są dla nas groźnie jeżeli jesteśmy zdrowi.

Warto to dokładniej zbadać.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

21st Luty 2018, 00:28
Z tego co pamiętam z new ageu to są/byli podobno ludzie, którzy wypracowali metody na kompletne uniezależnienie się od przyjmowania pokarmów (nawet wiele lat). Uważają oni, że przyjmowanie pokarmów, takich jakie my znamy, to mało wydajny sposób pozyskiwania energii do życia. Trzeba przyjmować duże objętości, zanieczyszcza się organizm. To taka tymczasowa wegetacja, ponieważ porzuciliśmy wiedzę naszych przodków, a ostatecznym celem powinno być powtórne zasilenie naszych organizmów energią słońca, kosmosu, czy co to tam jest, i oczywiście, dzięki temu otrząśnięcie się z "letargu" i wejście na "wyższy poziom świadomości....

No właśnie...

Wydaje mi się, że posty biblijne (kilku, nawet kilku dziesięcio dniowe) różnią się tym, że są czymś w rodzaju trenowania naszego umysłu i ciała, oczyszczenia organizmu, przywrócenia bystrości umysłu.. jak spacer po jedzeniu... Mieści się to w zakresie założeń dotyczących naszego organizmu, nadanych przez Boga...

Nieprzyjmowanie posiłku kilka lat, to zwykłe opętanie. Demon trzyma takiego człowieka pewnie na granicy życia i śmierci... Może dostarcza jakoś energię do komórek, może ciało człowieka powoli "samo się zjada". Wiem, jedno, pamiętam że opisy różnych technik "uwalniania" się od jedzenia mnie przeraziły, i jakoś nie bardzo mam ochotę wchodzić na te "wyższe poziomy" Wink

Co do postu Isusa, to jednak był on atakowany przez demony, a wiadomo, że zwykły człowiek nie może się z nim porównywać. Wydaje mi się, że dla nas najbezpieczniejszy post to kilka dni, potem trzeźwość umysłu może być osłabiona, a to z kolei furtka dla różnych "wizji" snów, przewidzeń itp.

Jeszcze jestem ciekawy, Waszego zdania, na temat propagowania przez uzdrowicieli konieczności przyjmowania różnej tam strukturyzowanej, namagnesowywanej, ożywianej itp. wody... Wiem, że żyjemy w zatrutym środowisku, ale czy to nie jest dopuszczanie do naszego organizmu kolejnych jakichś dziwnych energii? W końcu Bóg dawał Izraelitą zwykła wodę źródlaną, wybijającą spod ziemi a nie jakieś wynalazki...

Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

21st Luty 2018, 08:53
Message reputation : 100% (3 votes)
Przypominam fragment z Ksiegi Rodzaju:


Bóg napisał:A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!

(18) Ciernie i osty rodzić ci będzie i żywić się będziesz zielem polnym.

(19) W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz.

Nie ważne czym odżywiali się nasi przodkowie w Edenie, może i energią byli jakąś wspomagani. Ale jak wynika z  przekleństwa danego na Adami i Ewę sytuacja się mocno zmieniła!

Mamy jasno określone przez Boga Twórcę i projektanta, w jaki sposób obecnie mamy  dostarczać sobie życiodajnej energii. Ja wiem  jedno żaden biolog nie powie wam dokładnie na czym polega przemiana energii w komórkach, oczywiście oni wiedzą co potrzebne by zaistniała ale podobnie do  definicji grawitacji mają tylko  nic nie mówiącą regułkę!

Ludzie którzy nie jedzą i nie piją  moim zdaniem łamią prawo Boże, uchylając się od przekleństwa metodami oszusta. Czerpią energię z źródeł jak tu Mariusz wspomniał ( czarnego rynku )

Ponieważ metabolizm zachodzi w ich komórkach nie za pośrednictwem nakazu jaki Bóg wyraźnie wskazał. Czyli  pożywienia na które człowiek  musi zapracować własnymi rękami!

To kolejne zwiedzenie szatana i oszustwo, polega ono na zbudowaniu przekonania w ludziach, że mogą/powinni się wyrwać z "cielesnego więzienia". Jednocześnie  łamiąc kolejne ważne przykazanie, lub inaczej : NAKAZ dany przez Twórcę. To wszystko koreluje z wierzeniami gnostycznymi i jest weidentnie  promowane przez demony. Legenda mówi , że Budda jako pierwszy z "nauczycieli"  nie jadł i nie pił 4 miesiące a nad jego głową stały dwa smoki zasłaniając go przed deszczem.

Mariusz korzystając z  tej  "dobrej energii z pałacu" mniema że ma prawo z niej korzystać. O ile to rzeczywiście energia Boga! Jednak pewności nie ma. Każdy kto szanuje słowo Boga  i ma przed Nim bojaźń, nie powinien nawet myśleć o czerpaniu energii w ten sposób.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

21st Luty 2018, 21:02
Message reputation : 100% (2 votes)
Przeczytałem artykuł Obserwatora i moim zdaniem jest on bardzo ciekawy.

Zauważmy jedno co na chłopski rozum oznacza nazwa "Jasna Strona Mocy"???

Oznacza ona to samo co stosowanie metody kija i marchewki aby na koniu wymóc posłuszeństwo.

Jasna Strona Mocy to marchewka zaś kij to ciemna strona mocy. Koniem zaś jest człowiek. 

Czy też metoda na dobrego i złego policjanta. Jasna Strona Mocy to ten dobry policjant. Ale zarówno dobry i zły policjant pracują razem przeciwko podejrzanemu aby wymusić na nim obciążające go zeznania.

I tak działa Sanjaya jako dobry policjant który przedstawia złą stronę mocy czyli złego policjanta aby zachęcić po prostu ludzi do praktyk okultystycznych i dorzucenia Boga i Jego Pomazańca.

Co ciekawe Sanjaya stosuje w celu uwiarygodnienia swojej osoby ciekawą metodą. Otóż atakuje on osoby z którymi miał kontakt (udzielał im wywiadów jak Ziębie czy Paulinie Moskalik) czy Adolfa Kudlińskiego którego wcześniej wychwalał a teraz atakuje. Sanjaya nawet odciął się i zaatakował swojego kompana Etera TV:



Otóż zauważmy jedno tą metodę opisał sam Isus:


Jana 10 napisał:(11) Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce.
(12) Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka nadchodzącego, porzuca owca i ucieka, a wilk porywa je i rozprasza
(13) Ponieważ jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach.
(14) Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają.

Mat 7 napisał:(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, a wewnątrz są wilkami drapieżnymi!

Zauważmy jedno, fałszywi prorocy są po prostu wilkami którzy udają owce. 


Jaka jest strategia wilków???

Rozpraszają oni stado owiec na wiele stron aby w ten sposób każdy wilk dostał swoją część owiec.

Otóż stwierdzenie, wilki o owczych skórach oznacza to, że fałszywi nauczyciele to są magowie, którzy są ludźmi jednak są sterowani przez demony aby pozyskać owce którymi demony mogą się żywić. 

Sanjaya niczym najemnik co czyni???

Działa na rzecz swojego demona. Sanyaya wpierw chce pozyskać popularność, dlatego chwali inne postacie z pozoru anty systemowe i udziela z nimi wywiadów. W ten sposób owce widzą jakiś ruch przeciwko temu zakłamanemu światu i zaczynają słuchać Sanjaya.  Tak samo ludzie udzielający wywiadów Sanjayi są kierowani przez demony. W tym wypadku wilki odciągają sporą część owiec od głównego stada.

Potem następuje po odciągnięciu owiec od głównego stada faza rozproszenia owiec. Sanjaya atakuje inne wilki a ten sposób dzielić pomiędzy wilki łupy. Część ludzi staje się zażartymi zwolennikami Pauliny Moskalik, Zięby, Adolfa czy Sajaya.

Owa kłótnia ma na celu aby ludzie zaangażowali się bardziej emocjonalnie w ten spór  i nabrali większego zaufania do wilków. W ten sposób demony przez Sanjaya mają garstkę zaufanych owiec które są bardziej skłonne do praktykowania magii jaką im ten oferuje i stania się łatwym celem dla demonów. 

Zobaczmy Sanjaya nawet się z tym nie kryje:



Atakuje ezoteryków a potem radzi swoim zwolennikom, że aby uchronić się przed atakami tych magów (na których napuścił swoich zwolenników a zatem mogą oni na nich rzucać klątwy) to muszą sami oni stosować magie!!!!


Mat 24 napisał:(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Mesjasz, i wielu zwiodą.
(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.
(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Pomazaniec albo tam, nie wierzcie.
(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.


Zobaczmy Sanjaya obwołał się królem czyli Mesjaszem, Pomazańcem.... i zwodzi on wielu.

A zatem Isus pokazał nam metody takiego Sanjaya dlatego "Jasna Strona Mocy" atakuje Syna Bożego!!!! Wilk zawsze będzie starał się zdyskredytować pasterza!!!!
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

21st Luty 2018, 21:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Niesamowite Cyrylu, to jest bardzo istotne podsumowanie mojego artykułu.

Dodam je do artykułu, jeśli pozwolisz, a gdy znajdę czas, postaram się także zrobić materiał filmowy o tym.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

22nd Luty 2018, 21:21
Obserwatorze po to ten temat założyłem aby każdy zainteresowany mógł korzystać w zawartych tutaj moich czy innych wniosków i spostrzeżeń. Dlatego cieszy mnie że Ty lub któryś z braci czy sióstr korzysta z moich materiałów i wniosków. Trzeba młodych ludzi ostrzegać przed kolejnymi zwodzicielami. 

Wróg Kozłów podał mi ciekawy materiał na temat "Złodziei Dusz" czyli wilków w owczej skórze:

 

Ten film muszę przeanalizować. Innym też mogą go obejrzeć.... moim zdaniem Sanjaya reprezentuje już nie drugą falę satanistów ale raczej trzecią wszystko po to aby zwieść owce.

Pokazuje to jak przebiegli są upadli i demony. Oni mogą w żywe oczy krytykować Watykan i nawet samego szatana aby tylko zwieść naiwnych i zachęcić ich do praktykowania magii aby zdobyć pożywienie duchowe dla siebie.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

22nd Luty 2018, 22:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Zauważmy też, że sama nazwa kanału buduje w pewnym stopniu postrzeganie i wpływa na podświadomość własnie już przy 1 styczności.


czyli jeśli to jest JASNA strona mocy, to każdy kto ją krytykuje jest tą 2 strona. ta mroczną, czyli podświadomie kojarzy nam się z " złą"


Sam fakt " Jasna strona mocy" mi osobiście kojarzy się z oświeceniem, czyli " blaskiem mocy" "oślepieniem mocą, jej blaskiem"

, czym innym jest tak naprawdę moc , jak nie energią od sił nadprzyrodzonych ? moc to również dosłownie siła.

Czyli Jasna strona mocy, światło mocy nadprzyrodzonej która nas OŚWIECA. / siła mocy jaką nas oświeca jasna strona mocy.


Mi to bardzo przypomina oświecenie lucyferianskie bounce

Warto też zadać pytanie, co jest dla nich " jasną" stroną mocy. Skoro Bóg jest tą ciemna, a Chrystus to syn Lucyfera...

Swoją drogą, pamiętajmy , że Lucyfer to " niosący światło"

a jasna strona mocy , to inaczej Ci którzy już te światło dostali, czyli oświecenie...

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

22nd Luty 2018, 23:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Cyrylu, ten film to straszna masakra prawdy z fałszem. Wiele ciekawostek  dających do myślenia. Gość jak sam mówi polega na wizjach które ma. W dodatku przedstawia Boga   i stary testament jako  demona pustynnego. Co wskazuje na  źródło tej samej zwierzchności, która prowadzi masonerię i napędza dzisiejsze gnostyctwo.
Kolejna sprawa to gregory ukazane jako inne istoty obok demonów. To kolejne kłamstwo, gregory to też demony. Ta różnorodność to kolejne kłamstwa duchów przeklętych. Ponieważ to stwarza wrażenie duchowego świata  oraz istot ewoluujących przez stadia i poziomy.
Świat demonów jest bardzo przebiegły ponieważ posiadają myśl kolektywną. Nie wiem czy one od początku to umiały czy wyćwiczyły się od potopu do tego stopnia, że stworzyły myśl kolektywną. Przypominającą dosłownie obecną sieć internetową. Jednak sieć kolektywna ma to do siebie że posiada jedno centrum informacji, z którego czerpią jednostki. Dlatego one działają błyskawicznie i reagują, żaden obecnie człowiek nie ma szans przechytrzyć nawet najgłupszego demona, ponieważ każdy demon ma tyle wiedzy co wszystkie razem. Potrafią tworzyć w czasie rzeczywistym 100 rozwiązań i wersji kłamstw dla każdego nawiedzonego. Tak by nigdy prawda nie wyszła na jaw. Ewangelia i Isusa Chrystusa jest dla nich dlatego niebezpieczna, ponieważ zamyka im drogę. Syn Boży poniósł ofiarę by każdy kto w niego uwierzy otrzymał jakąkolwiek szansę wyzwolenia się z tych gregorów kłamstwa. Kto i w jakim stopniu skorzystał, to jest jego osobista sprawa. Dlatego wciąż szerzą się denominację chrześcijaństwa, to dowód na to , jak szybko demony reagują zakrywając prawdę prawdziwej prostej Ewangelii!

Druga sprawa jest oczywista, demony nigdy o sobie prawdy nie powiedzą w tych wizjach. Ponieważ prawda o nich jest bardzo prosta i można ją przeczytać jedynie na kartach Biblii. Jedynie ta księga obnaża te istoty  do tego stopnia, że one wprost wyją z wściekłości  jak ktoś zaczyna czytać  biblię  pierwszy raz. Oni wtedy tracą człowieka i ten człowiek staje się własnością Stwórcy. Dlatego Chrystus powiedział że Prawda nas wyzwoli!

Niestety ale tacy zwiedzeni  medytujący  "wizjonerzy" to oznaka końca,  musimy się to tego stanu przyzwyczaić. Inaczej : nie przyzwyczaić ale nauczyć żyć w tym gównie. Jak to innym wytłumaczyć? tego nawet Salomon by nie umiał.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

23rd Luty 2018, 14:02
Bushi co do tego filmu, to Wróg Kozłów napisał, że trzeba go "czytać między wierszami".... czyli np. podałem film Mariusza Szczytyńskiego na temat "czarnej energii" którą posilają się bioenergoterapeuci czy ludzie nie jedzący i nie pijący miesiącami lub latami. Jednak w tym filmie jak sam zauważyłeś Mariusz wraz z Wiolettą zachwala pobieranie energii od "swojego ojca niebocentrycznego".

Co pokazuje jedno, demony czy dane medium potrafią pokazać nam dany proceder w jaki sposób działa świat demonów a jednocześnie podstępnie zasugerować nam jednak inną formę okultyzmu i stania się medium. 

Tak samo ten film pokazuje nam proceder łowców dusz jednocześnie atakując Biblie. Sam materiał moim zdaniem jest bardzo wartościowy z prostego powodu. Postawmy sobie pytanie.

Jaki jest cel dawania w tych materiałach  (film łowcy dusz, czy filmy Mariusza czy filmy Sanjayi) sporej dawki prawdy o danym procederze przed demony i ich media???

Odpowiedź jest prosta. Zarówno Mariusz Szczytyński, film "łowcy Dusz" czy Sanjaya atakują Biblie.

Dlaczego oni atakują Biblie???

Ponieważ wszyscy oni zachęcają do innej formy okultyzmu, magii i stania się medium. A tylko Biblia kategorycznie zabrania kontaktowania się ze światem duchów, wyższym wymiarem szczególnie Tora mówi o tym dobitnie.

Teraz zauważmy świat duchów to wyższy wymiar (księga Henocha tytułuje Boga, Panem Duchów co pokazuje, że niebo to świat wyższy od tego na ziemi).   A zatem istoty tego świata mają większą kontrolę nad istotami ziemi. Podobnie człowiek posiada poprzez swój intelekt i wolną wolę kontrolę nad zwierzętami tak duchy mają większe oddziaływanie na świat ludzi. Dlatego Bóg zakazał po buncie szatana kontaktów owych istot z ludźmi i naszym światem. Ten zakaz dotyczy aniołów jak i ludzi. W Biblii anioły mogły się kontaktować tylko z wybranymi przez Boga ludźmi, prorokami. Tymczasem świat upadłych aniołów i demonów aż dąży do tego i zachęca ludzi aby ci poszukiwali kontaktów z nimi, a to w takim celu aby mieć władzę nad ziemią. 

A w jaki sposób zachęcić człowieka do kontaktów z owymi istotami "z wyższych wymiarów"??

Odpowiedź jest prosta wpierw trzeba zaatakować autorytet Biblii i autora jej słów Boga gdyż w niej jest kategoryczny zakaz kontaktów ze światem duchów!!!!

Dlatego Paweł zaatakował fundament Biblii czyli Torę gdyż w niej jest min. zakaz kontaktów z wymiarem duchowym.

Na tym polega atak wilków na owce. Bezpieczne pastwisko owiec to zakaz kontaktów ze światem duchów i wypełnianie Tory. Wilki aby dorwać owce muszą je zachęcić  do tego aby ten zakaz złamały i aby owce same opuściły pastwisko Boga i zajęły się okultyzmem i stały się medium.

W tym celu wilki muszą zyskać na autorytecie czyli taki Sanjaya atakuje innych okultystów i znachorów przy jednoczesnym atakowaniu Biblii. W ten sposób zachęcą on cześć młodych osób do praktykowania magii. Tak samo Mariusz Szczytyński w swoim filmie o czarnej energii czyni podobnie.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

27th Luty 2018, 21:26
Co do Sanjaya to znalazłem kolejne dowody które pogrążają jego postać jeszcze bardziej. Zobaczcie ten film:



W tym filmie autor pokazał dwa ciekawe dowody na to, że Sanjaya jest sprzeczny w swpich poglądach.

Dowód nr 1. Sanjaya zwalcza heliocentryzm jednocześnie poleca książkę "El Kybalion" w której promowany jest teoria heliocentryzmu. Do tej książki jeszcze powrócę.

Dowód nr 2. Sanjaya rozmawia i promuje osobę Pawła Bednarza z fundacji dobrego pasterza. Jednocześnie Sanjaya twierdzi, że każda osoba która wierzy w osobę Isusa czy Jezusa popiera ciemną stronę mocy gdyż to Watykan stoi za Jezusem. Co jest ciekawe Paweł Bednarz głosi jasno, że jest katolikiem i jego fundacja jest nawiązaniem do osoby Isusa.

A teraz zobaczmy czym jest ksiązka Kybylion???


wikipedia napisał:Kybalion – hermetyczny traktat z 1908 roku, autorstwa anonimowych osób, podpisujących się jako Trzej Wtajemniczeni. Zawartość tej książki ma być częścią nauk Hermesa Trismegistosa. Kybalion przedstawia filozofię hermetyzmu i siedem praw, na których się ona opiera:

  • Prawo mentalizmu (umysłowości): Wszystko jest umysłem; Wszechświat jest Mentalny; Wszechświat składa się z myśli

  • Prawo powiązania: Jak na górze, tak i na dole; Jak na dole, tak i na górze

  • Prawo wibracji: Nic nie spoczywa; Wszystko się porusza; Wszystko jest w ruchu; wszystko wibruje

  • Prawo biegunowości (dwoistości): "Wszystko jest dwoiste (podwójne); wszystko ma swoje bieguny; wszystko ma swoje pary przeciwieństw; to i przeciwne do niego są tym samym (podobne i niepodobne są tym samym); przeciwieństwa mają identyczną naturę (są identyczne w swojej naturze), różnica leży w natężeniu; skrajności się spotykają; wszystkie prawdy są jedynie półprawdami; wszystkie paradoksy da się pogodzić

  • Prawo rytmu: "Wszystko wpływa i wypływa; Wszystko płynie, na zewnątrz i do środka; wszystko ma swoje pływy (fale); wszystko wznosi się i opada (wszystkie rzeczy wznoszą się i upadają); ruch wahadła manifestuje (przejawia) się we wszystkim; odchylenie w lewo jest równe odchyleniu w prawo (miara wychylenia w prawo jest miarą wychylenia w lewo); rytm dąży do wyrównania (rytm się kompensuje)

  • Prawo przyczyny i skutku: Każda przyczyna ma swój skutek, a każdy skutek ma swoją przyczynę; wszystko dzieje się według Prawa; przypadek nie jest niczym innym, jak inną nazwą Prawa, gdy ono nie jest rozpoznane (przypadek to jedynie nazwa dla nierozpoznanego Prawa); istnieje wiele poziomów, na których rozgrywają się przyczyny, lecz nic nie ucieknie przed Prawem (istnieje wiele płaszczyzn przyczynowości, lecz nic nie wymyka się Prawu)

  • Prawo rodzaju (płci): Rodzaj (płeć) jest we wszystkim; wszystko ma swoje męskie i kobiece pierwiastki (aspekty); rodzaj (płeć) przejawia się (manifestuje) na wszystkich poziomach (płaszczyznach)






A tutaj jest link do oryginału tej książki:

http://www.pistis.pl/biblioteka/Kybalion.pdf

Otóż ta książka promuje wierzenia jakie???


el kybylion napisał:KYBALION STUDIUM HERMETYCZNEJ FILOZOFII STAROŻYTNEGO EGIPTU I GRECJI AUTORSTWA TRZECH WTAJEMNICZONYCH “USTA MĄDROŚCI SĄ ZAMKNIĘTE DLA WSZYSTKIEGO Z WYJĄTKIEM USZU ROZUMIENIA”

Czyli są to wierzenia rodem z Egiptu i Grecji!!! A zatem za tymi wierzeniami stoją sami upadli aniołowie, jako osoby anonimowe i wtajemniczone!!!!


wikipedia napisał:Zawartość tej książki ma być częścią nauk Hermesa Trismegistosa.

A oto kim jest ta postać:


wikipedia napisał:Hermes Trismegistos, w wersji zlatynizowanej Hermes Trismegistus (stgr. Ἑρμῆς ὁ Τρισμέγιστος, Hermes Po Trzykroć Wielki lub Trzykroć Największy, także łac. Mercurius ter Maximus) – synkretyczne bóstwo hellenistyczne powstałe z połączenia cech greckiego boga Hermesa i egipskiego Thota, inspirowane również mistycznymi prądami judaizmu i magią żydowską oraz być może wierzeniami perskimi, często identyfikowane również z biblijnym patriarchą Henochem oraz Serapisem i Hermanubisem.
Hermes Trismegistos reprezentuje triadę religii, nauki i sztuki, które tworzą w nim pełnię, stanowiąc jednocześnie symbol tajemnej wiedzy starożytności. Zgodnie z legendami przypisuje mu się autorstwo 36529 ksiąg, zawierających całą wiedzę i mądrość starożytnego świata, przede wszystkim zaś Tabula Smaragdina oraz traktatów Corpus Hermeticum, stanowiących inspirację dla alchemii, mających wpływ na filozofię różokrzyżowców oraz innych tradycji ezoterycznychgnostyckich i kabalistycznych.
Zarówno Thot, jak i Hermes byli bogami pisma i mądrości tajemnej[1] ; obaj pełnili funkcję psychopomposa, czyli tego, który odprowadza duszę w zaświaty. Thot był bogiem mądrości, patronem astrologii i alchemii. Należy jednak zaznaczyć, że Hermes Trismegistos nie jest tożsamy z Hermesem; zarówno większość Greków, jak i Rzymian nie zastąpiła jednego boga przez drugiego.
Hermes Trismegistos w Tarocie jest utożsamiany z kartą Maga i oznacza aktywność, intelekt, poznawanie świata, panowanie nad sobą i nad światem, silną wolę. Jest symbolem absolutnej jedności mistyki, nauki i sztuki.


No proszę Kybylion to dzieło bóstwa zarówno Egiptu jak i Grecji czyli upadły anioł czczony i który zostawił swoje nauki, które to nauki zawierają obłędną teorie heliocentryzmu.

Sanjaya dla ściemy promuje płaską ziemią chociaż książka przez niego polecana promuje heliocentryzm. Dlaczego????

Odpowiedź jest prosta.

Aby zachęcić owce do tego aby te zajęły się magią jaka jest promowana w dziele upadłego anioła jakim jest "El Kybalion"!!!!

Sanjaya to jawny satanista i tyle.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

5th Marzec 2018, 21:34
Bardzo ciekawa i merytoryczna dyskusja ma miejsce na blogu Kamila na temat Sanjaya:

https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2018/02/19/jasna-i-ciemna-strona-medalu/

U mnie blogu Wróg Kozłów także przekazał kilka cennych uwag:
https://cyryl27.wordpress.com/2017/12/27/budowanie-domu-na-skale/


Moim zdaniem Sanjaya to ewidentnie "Łowca Dusz" dla demonów. Ten człowiek w zasadzie od młodości uwikłał się w okultyzm i różnorakie techniki magiczne poprzez który miał kontakt z demonami. I tkwi w tym przez cały czas do dziś. A zatem logiczne jest, że demony nim sterują ponieważ wyrwanie się spod władzy demonów kosztuje sporo sił, energii oraz trzeba zwrócić się o pomoc do Boga. 

Inne dowody są także ciekawe.

Zobaczmy Sanjaya kieruje swój przekaz do ludzi młodych mężczyzn, którzy nie potrafią panować nad swoimi emocjami. Gdyż w wieku od 18 do 30 lat jest najwyższa poziom testosteronu, dodatkowo  do wieku 21 jeden lub dłużej jest produkowany hormon wzrostu, czyli przy takiej dawce hormonów nic dziwnego, że młodzi ludzie głupieją. Sportowcy którzy wstrzykują sobie testosteron czy inne hormony na wzrost siły, masy mięśniowej także na cyklu głupieją i stają się niczym młodzi ludzie głupi, pyszni podatni na manipulacje.

Zobaczmy Sanjaya swoją retoryką ciemnej i jasnej strony mocy nie tylko nawiązuje do kultów wschodnich, egipskich, greckich ale odwołuje się on do takiego filmu popularnego wśród młodych ludzi czyli "Gwiezdne Wojny". Czyli Sanjaya przemawia językiem zrozumiałem dla młodego odbiorcy.

Dla nas (w tym dla Wroga Kozłów) argumentacja Sanjayi to pokaz głupoty i tylko głupi może się na nią złapać.

A naprawdę największym głupcem jest młody mężczyzna dwudziestolatek, który zauważa obłudę świata ale sam przez wysokie normy testosteronu jest bardzo emocjonalny i podatny na prymitywną propagandę.

Dlatego m.in. Biblia jest celem ataku Sanjayi ponieważ pokazuje ona jakimi głupcami są młodzieńcy. 

Sanjaya poluje dla demonów na młodych ludzi aby zachęcić och do magii i w ten sposób dać im źródło energetycznego pożywienia. 

Zauważmy Sanjaya odnosi się z chęcią do innych postaci popularnych wśród młodych ludzi



czy też chętnie odpowiada o osobach go atakujących które posiadają kilka tysięcy subów (o artykule Obserwatora nadal Sanjaya milczy czy o filmie Indygo TV)!:


Zresztą odnosił się on w kilku filmach do Pauliny Moskalik, która ma też sporą popularność około 10 tysięcy subów.

Wszystko to po to aby zebrać maksymalną ilość osób młodych mających sporo energii życiowej dla demonów aby ich zwerbować i zachęcić do praktykowania magii. 

Jeśli jakiś młody człowiek staje się jego wyznawcą to ten go wychwala jako osobę mająca "Wyższa świadomość" karmiąć jego pychę, usypiając czujność i budując w głupocie. Oto nowy naiwny młodzieniec Sanjayi:



Swojemu wyznawcy Sanjaya zmienił nawet imię z Mariusza na Miriusz. Moim zdaniem demony w ten sposób parodiują postac Isusa który zmienił Szymonowi imię na Piotr, gdy apostoł ujawnił prawdę o Isusie:


Mat 16 napisał:(15) On im mówi: A wy za kogo mnie uważacie?
(16) A odpowiadając Szymon Piotr rzekł: Tyś jest Mesjasz, Syn Boga żywego.
(17) A Isus odpowiadając, rzekł mu: Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jonasza, bo nie ciało i krew objawiły ci to, lecz Ojciec mój, który jest w niebie.
(18) A Ja ci powiadam, że ty jesteś Piotr, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne nie przemogą go.


To, że demony przez postać Sanjayi parodiują Isusa to rzecz oczywista. Zobaczmy:

1. Sanjaya ogłosił się Królem Lehii, czy królem Słowian. Słowianie to zaginiony Izrael. Zaś kto jest rzeczywistym królem zaginionego Izraela, Słowian jak nie Isus????

2. Sanjaya nosi brodę i długie włosy, Isus jest przedstawiany jako osoba nosząca długie włosy i brodę. Co ciekawe jak pokazałem tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t110p75-lechici-lachy-polachy-polacy

Długie włosy i brodę nosił Samson, z pokolenia Dana. To on  samotnie na polu o nazwie Lechia pokonał 1000 Filistynów. A zatem Słowianie zaginiony Izrael nazwali swoje państwo Lechia jako symbol swojego samotnego zwycięstwa jakim było powstanie ich mocarstwa wśród wrogich im narodów samotnie niczym Samson.

Demony jak widać celowo w taki sposób kreują postać Sanjayi.

Dlaczego ultra maratończyk nosi długie włosy i brodę przecież w biegu praktyczniej jest nosić krótkie włosy i golić brodę. Wcześniej Sanjaya nosił tylko wąsy!!!

3. Sanjaya nie współżył z kobietą, nie miał i nie ma żony oraz głosi wstrzemięźliwość jako cnotę króla. To samo czynił Isus nie miał żony i głosił, że niektórzy są bezżenni dla Królestwa. 

4. Sanjaya robi i promuje posty i głodówki co czynił Isus.

5. Sanjaya nie dość że czyni częste posty i głodówki jest wegetarianinem czy nawet weganinem to jeszcze uprawia trudny sport czyli ultra maraton. Czyli demony próbują naśladować cuda Isusa poprzez pokazanie nadzwyczajnego zdrowia i sprawności fizycznej Sanjayi. Nie oszukujmy się. Uprawianie sportu na takim poziomie przy głodówkach to szybki patent na utratę zdrowia, dlatego demony karmią Sanjayę "czarną energią" ukazując go jako osobę czyniącą cuda, gdyż naprawdę trzeba w końcu powiedzieć kto uprawiając ultra maraton i będąc niedożywiony ma nadal ogromne pokłady zdrowia i energii??? Osoba którą demony dokarmiają swoją energią.  

Czyli demony wykreowały dla młodych ludzi swojego Chrystusa, króla Sanjayę. I o tym mówi sam Isus:


Mat 24 napisał:(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Mesjasz, i wielu zwiodą.
Sanjaya ogłosił się królem czyli Mesjaszem i zwodzi wielu. Co ciekawe upodabnia się pod osobę prawdziwego Mesjasza Isusa, co pokazałem wyżej.


Mat 24 napisał:(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Pomazaniec albo tam, nie wierzcie.
(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

Sanjaya powiedział Słowianom - gdyż do nich kieruje swój przekaz - ze oto jest tutaj ich król, Pomazaniec czyli Sanjaya. Tak Sanjaya ogłosił się królem Słowian i co ciekawe na internecie kilka osób czyni to samo. 

Zauważmy demony w tych ostatnich czasach, kiedy przygotowują się do konfrontacji z Bogiem potrzebują kupę energii dlatego kreują swoich królów aby doić naiwnych ludzi. 

Mnie nie dziwi, że Sanjaya jest przez demony nagradzany dopóki ten zdobywa dla nich wyznawców. Tak samo farzyeusze dla demonów zdobywali nowych wyznawców:

Mat 23 napisał:(15) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że obchodzicie morze i ląd, aby pozyskać jednego współwyznawcę, a gdy nim zostanie, czynicie go synem Gehenny dwakroć gorszym niż wy sami.

kim jest syn Gehenny czyli Otchłani jak nie człowiek działający na rzecz demonów które pochodzą z Otchłani gdzie są lub były zamknięte???

Zobaczmy jak Sanjaya zakłada kilka kont na you tube i ma swoją stronę z filmami!!! Kilka razy zamykali mu konto, a co czyni Sanjaya???

Gdyby Sanjaya miał honor i godność oraz był człowiekiem wolnym to by olał you tube i nie zamieszczał tam filmów. Ale you tube to dla demonów najlepsze miejsce dla werbowania swoich wyznawców - synów Gehenny - dlatego Sanjaya zakładając coraz to nowe i kilka kont na raz na you tube i swoją stronę zachowuje się jak człowiek który działa pod presją demonów. Jeśli Sanjaya straci swoich wyznawców to demony mocno się na nim zemszczą lub wyżrą z niego całą energie życiodajną gdy ten nie da im innego pożywienia. 

Dlatego Sanjaya odnosi się do innych you tuberów którzy są popularni i tak często robi filmy.

Pomyślmy Sanjaya robi tylko filmy nie pisze on artykułów dlaczego??? 

Ponieważ film zawiera kilkadziesiąt milionów bitów informacji zaś artykuł kilka tysięcy bitów. Dlatego w artykuł łatwiej poddać krytycznej analizie i łatwiej wychwycić w nim błędy, można do każdego tekstu łatwiej i szybciej powrócić. Tymczasem film jest trudniejszy do poddania krytyce, ciężej jest wyszukać i powrócić do jakiegoś zdania. Aby skrytykować dany film to trzeba poświęcić mu więcej czasu niż artykułowi a taki film się robi szybciej niż pisze artykuł. 
A taki Sanjaya robi bardzo dużo filmów w krótkim czasie. Dlaczego tak woli on filmy zamiast artykuły chociaż jest on absolwentem filozofii, a więc potrafi pisać teksty???

Ponieważ duża ilość filmów sprawia, że jego wyznawcy nie mają czasu na poznawanie krytycznych o nim tekstów. A jak oni taki tekst poznają to Sanjaya odniesie się do tego tekstu czy filmu w kilku filmach i jeśli ten film jest polarny i zabierać on może sporo wyznawców dla Sanjayi i jego demonów.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

6th Marzec 2018, 08:12
Tat mi teraz przyszło do głowy czytając post Cyryla:

Cyryl napisał:1. Sanjaya ogłosił się Królem Lehii, czy królem Słowian. Słowianie to zaginiony Izrael. Zaś kto jest rzeczywistym królem zaginionego Izraela, Słowian jak nie Isus????

potem zaś :

Cyryl napisał:Długie włosy i brodę nosił Samson, z pokolenia Dana. To on  samotnie na polu o nazwie Lechia pokonał 1000 Filistynów. A zatem Słowianie zaginiony Izrael nazwali swoje państwo Lechia jako symbol swojego samotnego zwycięstwa jakim było powstanie ich mocarstwa wśród wrogich im narodów samotnie niczym Samson.

Jest jeszcze inna możliwość, jeśli księga Kadłubka opisuje  prawdę, to sama Lechia to nie jest Izraelem!


Kadłubek podaje, że władca Lech  pierwszy przybył   di Europy  i założył miasto Babel na miejscu dzisiejszego Krakowa. Lech według Kadłubka był z rodziny lub bliskiego otoczenia ( jeden z dowódców ) Nemroda.
Samo więc  przez się  rozumiemy , że sama Lechia nie jest dziełem wygnanych Izraelitów. W tym przypadku Izrael pojawia się w Lechii w roku ok. 500 p.n.e. jako Wandalici i Winici. To oni zakładają na miejscu Babelu , Kraków na cześć  Kraka , władcy Cyrusa, który ich wyzwolił. Więc Wandalowie początkują tak zwaną drugą świetność Lechii. Jednak Izrael przybyły,  nie do końca jest Lechitami.

Sanjaja więc nazywając się Królem Lechii i zwalczając Pomazańca Bożego Izraelitów, walczy z następcą, Królem Królów wszystkich narodów. Na rzecz pogańskiej Lechii zapoczątkowanej  przez buntowników Nemroda!

To jest owe dzisiejsze promowanie Lechii, pogańskiego korzenia Nemroda. Dlatego Sajaja wygląda jak Druid. Druidzi to przewodnicy duchowi Praceltów, czyli ludności zamieszkującej  Europę, przybyłej tu za czasów Jafeta!.

Sponsored content

Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya Empty Re: Dlaczego Jasna Strona Mocy jest ściemnia...czyli moja polemika z Sanjaya

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach